http://tvstreami.com
 • flamuri-guetta

  Flamuri shqiptar hap këngën zyrtare të “Euro 2016” (video)

  Videoklipi i “This One’s For You”, këngës që do të hape kampionatin evropian të futbollit nis me kombëtaren tonë. Ditë më parë është publikuar kënga dhe videoklipi…

 • bleona-nena

  6 vite nga zhdukja e Bleona Mata, nëna: E kemi parë në Angli

  Bukurie Mata, e ëma e Bleonës, e cila dje mbushi gjashtë vite e zhdukur, tregon se vajza e saj e vetme për herë të fundit është parë…

 • Skenderbeu

  Ndeshja vendimtare e kampionatit shqiptar luhet në Vlorë

  Superliga është futur në fazën e saj finale, pasi të mërkurën do të mësohet kampioni i Shqipërisë, skuadrat që do të marrin pjesë në Europë dhe ajo…

 • barca

  PSG ka paguar klauzolen e Neymar

  Është raportuar se klubi i Paris Saint-Germain ka vendosur transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Neymar. L’Equipe, ka raportuar se bordi i klubit parisien ka rënë dakord për…

 • barca

  Barcelona shpallet kampion i Spanjes

  Barcelona është shpallur kampion i Spanjës për sezonin 2015/2016 duke mbrojtur kështu titullin e fituar një sezon më parë. Blaugranët luftuan me Real Madridin deri në javën…

 • Partizani-korca

  Partizani trondit Korcën

  Partizani ka arritur të marrë një fitore shumë të vlefshme në Korçë përballë Skëndërbeut duke mos i lejuar ekipit vendas të fitonte kampionatin. Ekipit korçar i duhej…

 • kosova-fifa

  Urime Kosovë

  Kosova është pranuar si pjesë e FIFA-s me një numër të madh votash. Me 141 pro, Kosova është pjesë e FIFA-s. Vokrri: Pranojeni Kosovën Kryetari i FFK-së…

Kosova