aksidenti1Nje aksident i rende i ndodhur para pak minutave (13:35, e merkure) ne Plazhin e Durresit, ne rrugen kryesore Durres-Plepa, per fat te mire pa pasoja ne njerez.

Loading...

Sic raportohet nga njerezit ne vendngjarje te cilet kane derguar fotot ne redaksine albparajsa.com, makina e tipit Ford me ngjyre gri, ka dashur te kthehet ne korsine tjeter, dhe makina qe e ka goditur me ngjyre blu e erret, ka ardhur me shpejtesi nga korsia tjeter, dhe e ka goditur. Ne vendngjarje ka mberritur policia per te zhbllokuar dhe trafikun e bllokuar. |albparajsa.com| Shihni Fotot:aksidenti2

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid