topi-lum5Në ndeshjen e kategorisë së tretë shqiptare midis Skraparit dhe Orikumit, ndodhi cudia që nuk pritej.

Loading...

Albitri i katert eshte hedhur ne lum me nje rrete ne dore per te kapur topin i cili perfundoi aty pas nje gjuajtje te futbollisteve vendas, duke krijuar keshtu nje situate sa komike po aq edhe dramatike per futbollin tone.topi-lumi2
topi-lumi

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid