messiE ardhmja e Lionel Messit mund të jetë larg Barcelonës dhe kësaj here nuk është thashetheme e zakonshme e tregut.

Loading...

Sulmuesi argjentinas besohet se është duke shqyrtuar mundësit për t’u larguar nga Barcelona, pasi mediat spanjolle kanë filluar të bëhen të padurueshme.

Ky skenar u zbulua nga gazetari Joseba Larranaga, i cili për mikrofonat e emisionit “El Partido de las 12”, ka thënë se Messi është i zhgënjyer dhe i acaruar nga shpifjet e vazhdueshme kundër atij dhe familjes së tij në ditët e fundit.

Nuk duhet harruar se kjo është një arsyeje e fortë, pasi për shkak të presionit të medieve edhe Luis Suarez ishte larguar nga Liverpooli.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid