ciftiTë bësh seks në një vend të hapur është e zakonshme në kompleksin e apartamenteve në Bangsar Sud në Indi ku një çifti i ri ende i paidentifikuar është filmuar gjatë tregimit të pasionit.

Loading...

Një punonjëse e pastrimit u tha gazetarëve se ata bëjnë shpesh seks në ballkon apo në pishinë në orët e vona të mbrëmjes. “Vonohem shpesh në pastrim sepse ata dalin në ballkon dhe më vjen rëndë që unë ndërkohë të pastroj. Ata dalin në ballkon edhe për shkak se zona është pak e populluar. Edhe punonjësit e tjerë janë të paktë në fundjavë” – tha punonjësja. Në fund një prej banorëve që jetojnë përballë ka vendosur t’i xhirojë dhe ta bëjë atë publike.

Desmond Wong, 23 vjeç tha se çifti e ka tepruar duke bërë ato akte në publik. Policia ka nisur menjëherë hetimet për të identifikuar çiftin. Ajo që është e çuditshëm është se edhe ndaj të riut që regjistroi pamjet do të ngrihet një padi pasi është e ndaluar të shpërndash materiale pornografike.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid