berat-gjimshitiBerat Gjimshiti është transferuar te skuadra e Atalantas. Gjimshiti e shkëputi kontratën me Zurichun, ndërsa menjëherë ka gjetur angazhim të ri.

Loading...

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë karrierën do ta vazhdojë në Serie A, te skuadra e Atalantas, përcjell Lajmi.net
Faqja zyrtare e klubit zi kaltër ka publikuar se Gjimshiti është pjesë e saj dhe se do ta bartë fanellën me numër 55.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid