vandameBleona Qereti e cila ishte e ftuar ne “Zone e Lire” tek Arian Cani ne Tv Klan, pranon publikisht qe seksi me i mire per mua ka qene me Jean Claude Van Damme, aktorin e njohur Hollywood’ian.

Loading...

Ajo ka habitur prezantuesin e ketij spektakli duke e pohuar qe kam fjetur me aktorin e mirenjohur, dhe seksi me te ka qene llahtari  dhe e tregoi pa asnje problem.

 

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid