bleonaBleona Qerreti mesa duket i ka shijuar pafund pushimet e saj në Bodrum të Turqisë.

Loading...

Pas publikimit të disa foto toples në plazh, së’fundmi ajo ka publikuar dhe një video e cila shfaqet sërish toples.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid