bleroLidhja e tij e re është komentuar së shumti kohët e fundit dhe siç duket këngëtari Blero Muharremi ka treguar edhe një detaj personal me të dashurën e tij Afrona Dikën.

Loading...

Teksa kanë bërë një selfie përpara një hoteli, Blero ka shkruar në një foto të postuar në Instagram se në atë hotel ata kalojnë shumë kohë së bashku.

“Një nga hotelet më të bukura në qytet. Këtu ne kemi kaluar shumë momente të bukura”, ka shruar përbri një fotografie të publikuar në Instagram, Blero.
Mos ndoshta ai do të nënkuptojë se jeta seksuale e tyre është shumë aktive?

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid