Pacolli“Në çdo hapësirë të kësaj shtëpie duket sikur thith ajër mbretëror” Me këtë përshkrim, emisioni “Jo vetëm modë” në Tv Klan, nis vizitën në shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Behgjet Pacolli.
Vetë Behgjet Pacolli rrëfen jetesën në këtë shtëpi që e ka skicuar vetë.

Loading...

Ai tregon përballë moderatores Floriana Garo se shtëpia “mbretërore” e tij, ka një ndërthurje midis elementëve klasikë dhe modernë të arkitekturës, aredimit, dizajnit.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid