Nanta u mposht mbrëmjen e djeshme me rezultatin 2-­0 nga St. Etieni. Një rezultat negativ për skuadrën ku luajnë dy kuqezinjtë, Lenjani dhe Cana, të cilët ishin protagonistë, sidomos në golin e parë. Sulmuesi Bamba i St. Etienit mori topin në kundërsulm duke dribluar, fillimisht Lenjanin dhe më pas edhe Lorik Canën, për ta çuar topin në rrjetë.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid