hysaj-mElseid Hysaj dhe Ledian Memushaj nuk do të jenë të pranishëm në miqësoren ndaj miqësoren ndaj Gjeorgjisë.

Loading...

De Biasi e ka lejuar Memushajn të kthehet në Pescara për ndeshjen e së dielës në Serie B, pasi trajneri i skuadrës italiane e ka kërkuar një gjë të tillë, për shkak të problemeve në mesfushë me dëmtimet.

Hysaj është liruar nga kjo sfidë, pasi De Biasi nuk ka më çfarë të shikojë te mbrojtësi pasi ësh të i bindur që ai e ka të fituar një vend në Francë dhe në formacion.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid