Ish futbollisti i kombëtares së Serbisë, Dejan Stankovic, gjatë ditës së sotme ka qëndruar në Kosovë.

Loading...

Stankovic ka takuar drejtorin e të ashtuquajturit Drejtori për Kosovën, Marko Gjuriq, ndërsa ish lojtari i Interit, ka ndarë pajisje për skuadrat lokale, F.K. Trepça dhe F.K. Zveçan.

Stankovic po ashtu do të merr pjesë në shfaqjen e filmit “Enklava”, film që kujton trazirat e marsit të vitit 2004, që kishin ndodhur në këtë pjesë.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid