depilimMe ardhjen e verës femrat kanë një shqetësim të përbashkët: depilimin! Ekspertët këshillojnë një metodë për depilimin e quajtur Hollivud.

Loading...

Ajo konsiston në depilimin total të qimeve pubike në gjithë zonën erogjene me anë të strishave.

Duke depiluar totalisht zonën rreth vaginës femrat do të ndjehen më rehat me veten dhe nuk do të kenë problem në zgjedhjen e bikinit.

Një tjetër modë që ka ekzistuar në vitet e shkuara, “ Braziliania” nuk këshillohet më .

Ajo konsiston në depilim të pjesës rreth vaginës duke lënë një shirit të hollë në pjesën sipër klitorit.

Por ajo mund të shkaktojë kruarje dhe situata të sikletshme.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid