trafik-tiraneNjë 38-vjeçar do të hetohet nga policia në akuzën e keqtrajtimit të të miturit, pasi ka detyruar djalin e tij të lupte në rrugë.

Loading...

Sipas policisë i mituri, K. K, 7 vjeç i komunitetit egjiptian është gjetur rreth orës 1.00 të mëngjesit në derën e një lokali nga punonjësit e policisë. Në prani të psikologes dhe prindërve vogëlushi ka deklaruar se detyrohej të lypte nga nëna dhe babai i tij dhe të ardhurat që fitonte ia jepte prindërve.

Në bazë të deklarimeve policia nisi hetim ndaj S. K, 38 vjeç babait të fëmijës pasi e detyronte fëmijën e tij të lypte edhe në qytete të tjera.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid