trimi-i-vogelKjo video e pazakontë tregon një fëmijë nëntë muajsh duke bërë sërf, në shoqërinë e të atit, për herë të parë.

Loading...

Sipas gazetës britanike ”Mirror”, Jorge Tirado ka pasur guximin të marrë të birin për të sfiduar dallgët e detit dhe gjithçka nga eksperienca e veçantë është filmuar duke përdorur një kamera të montuar në bord, transmeton Telegrafi

Djali i vogël nuk duket aspak i frikësuar nga përballja me ujin…, ai madje dhuron edhe buzëqeshje, kur goditet nga dallgët.

I ati në rrjete sociale ka thënë se sërfi është sporti më i mirë për shëndetin shpirtëror, mendor dhe fizik. Ai inkurajon prindërit që t’i çojnë fëmijët në oqean.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid