durresNjë i moshuar është hedhur nga kati i shtatë i banesës në qytetin e Durrësit dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Loading...

Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se viktima është 87-vjeçari Loni Pina, banues në lagjen 5.

Paraprakisht dyshohet se viktima ka pasur probleme mendore.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë grupi hetimor dhe po punohet për zbulimin e plotë të ngjarjes.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid