zhytjaJohn Fabringa dhe John Pahoyo u bënë hit në internet. Dy zhytësit filipinas, John Fabringa dhe John Pahoyo janë bërë sensacion në internet pas kërcimeve të tyre në garën që po zhvillohet në Singapor.

Loading...

Dy filipinasit bënë kërcime qesharake dhe tejet të dobëta, duke u turpëruara para shikuesve.

Gjithsesi, ata u krenuan me kërcimet e tyre, duke përgëzuar njëri-tjetrin.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid