veliajKryebashkiaku Erion Veliaj është goditur me shpullë në zyrën e tij. Një grua e shkarkuar nga puna, ka hyrë në zyrën e tij dhe e ka goditur me shpullë.

Loading...

Punëtorja e magazinës ka goditur me shkelm edhe shefen e kabinetit, e cila ka bërë menjëherë denoncimin.
Lajmin e ka bërë me dije Newsbomb, ndërsa mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka ndaluar punonjësen e shkarkuar dhe e ka shoqëruar në komisariat edhe shefen e kabinetit, për të bërë denoncimin.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid