Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuar në spektaklin “Apartamentin 2XL” në “Vizion Plus”, ku u përball me Julian Dedën, koordinator i Partisë Demokratike.

Skena ishte një improvizim martese, mes aktores Egzona dhe Julian Dedës, dhe Veliaj supozohej t’i martonte.

Loading...

Në këtë skenë, ai kërkoi ndihmën e “shokut civil”, i cili në këtë skenë simbolizonte shoqërinë civile dhe protestat e saj të fundit për ndërtimet te Parku i Liqenit Artificial. Nuk munguan batutat për dasmën e Veliajt, aq shumë të përfolur, po aq sa edhe për protestat e shoqërisë civile.

 

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid