tifozetNdeshja Shqipëri – Rumani pritet të ketë më pak shikues sipas parashikimeve të organizatorëve.

Mundësia e rezervimit të një vendi për takimet e fazës së grupeve do të jete hapur deri më 18 janar.

Loading...

Ndeshjet me më pak interes do të jenë edhe Hungari – Islandë apo Irlandë e Veriut – Ukrainë. Takimet e tjera të Shqipërisë parashikohet të kenë më shumë, për mos të thënë që stadium do të jetë i mbushur. Kombëtarja do të ketë një mbështetje më të madhe në përballjen me Zvicrën dhe vendin organizator Francën.

Pritet që kërkesat të jenë jo më pak se 11 milionë, por vetëm 1 milionë prej tyre do të plotësohen. Fituesit do të përzgjidhen dhe do të njoftohen nga UEFA.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid