guarinEshtë arritur akordi mes lojtarit dhe Jiangsu Suning, klubi i ardhshëm i kolumbianit, në bazën e 7 milionë eurosh për 3 vite. Në orët e ardhshme Interit do t’i formulohet një ofertë prej 18 milione euro, e gatshme për t’u pranuar.

Loading...

Marrëveshja është drejt mbylljes, mungojnë vetëm detajet e fundit. Për të përcaktuar akordin në Milano kanë qënë prezent ndërmjetësuesit, një emisar i Jiangsu, agjenti i lojtarit dhe Dan Petrescu, trajner i skuadrës kineze. |ica|

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid