kongdogbiaDrejtori sportiv i Milanit, Adriano Galliani ka deklaruar se marrëveshja ishte arritur për transferimin e Geoffrey Kondogbia , por në fund lojtari ndërroi mendje.

Loading...

”Në ora 1:30 gjithçka ishte kompletuar. Monaco u pajtua për 40 milionë euro dhe ne do ta paguanim atë shumë për dy vite nga 20 milionë” ”Marrëveshja me Geoffrey ishte arritur dhe u konfirmua nga vetë ai dhe babai i tij.

Pais ne shkëmbyem dokumentet të gjithë më pas u zhdukën, ndoshta ata ndërruan mendimin ose ndoshta dikush tjetër i ofroi më shumë” ”Nëse ne kemi ruajtur 40 milionë nga Kondogbia dhe 35 milionë nga Martinez do të thotë se kemi ende 75 milionë për të shpenzuar në merkato. Nëse kjo është gjë e keqe apo e mirë vetëm koha do ta tregoj”, tha Galliani.

 

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid