chl-sfidatËshtë hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve për edicionin 2015/16.

Loading...

Skuadra angleze Manchester City që është për herë të parë në gjysmëfinale do të takohet me gjigantin spanjoll Real Madrid.

Ndërkohë gjysmëfinalja tjetër do të jetë mes Atletico Madrid dhe Real Madrid.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid