Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare, Elseid Hysaj ka shkruar për herë të parë emrin në listë e golashënuesve të Serisë A, por jo ashtu siç duhej.

Loading...

Hysaj shënoi autogol në minutën e 30 të ndeshjes mes Napolit dhe Sampdorias duke i dhënë përkohësisht disavantazhin 0¬1 ekipit të tij. Por ne fund ekipi i tij fitoi me rezultatin 2-1.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid