ibraZlatan Ibrahimovic raportohet se dëshiron rikthimin te skuadra e Milanit. Sipas Sky Sport Italia, Galliani është takuar me agjentin Mino Raiola dhe më pas ka biseduar në telefon edhe me sulmuesin suedez.

Loading...

Besohet se Ibra ka pranuar rikthimin në San Siro, por tani Rosonerët duhet të bisedojnë me klubin e PSG për t’i bindur për transferimin e lojtarit.

 

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid