salahDo të ketë edhe një derbi milanez mes Interit dhe Milanit në tregun e transferimeve.

Mesfushori ofensivë, Mohamed Salah është tani objektivi i zi kaltërve që po përparojnë për ta sjellë në Milano lojtarin egjiptian.

Loading...

Salah shkëlqeu me Fiorentinën në gjashtë muajt e huazuar nga Chelsea dhe tani është në planet e skuadrave të mëdha italiane.

‘Calciomercato’, shkruan se ‘Neroazzurrët’, kanë hyrë në negociata me agjentin e lojtarit ndërsa së shpejti pritet takim edhe me Chelsean për ‘Messin egjiptian’.

20 milionë euro është shuma që kërkojnë kampionët e Anglisë për Salah, ndërsa përveç Interit dhe Milanit në garë për të janë edhe Roma, Wolfsburg dhe Atletico Madrid.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid