iph6sKanë mbetur vetëm disa ditë nga koha kur Apple ka njoftuar se do të lansojë produktin e ri.

Në internet është publikuar një video ku shfaqet një telefon, që pretendohet të jetë iPhone 6s.

Loading...

Pajisja me ngjyrë të zezë, shihet me mbështjellësin prej najloni. Më pas, hapet dhe tregohen pjesa e brendshme.

Sipas thashethemeve të fundit, thuhet se bateria e iPhone 6s, do të jetë aq e sofistikuar, sa do të qëndrojë deri një javë pa u mbushur.

Ndryshe, prodhimi i fundit nga Apple do të ketë një “Prekje të Fortë”. Varësisht se sa e shtyp përdoruesi ekranin, aktivizohen edhe kontrolle të ndryshme.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid