mourinhoChelsea nuk po kalon formë aspak të mirë në Premier League dhe deri tani mund të themi se po lufton për mbijetesë.

Loading...

Blutë duket se kanë vendosur për shkarkimin e trajnerit portugez, Jose Mourinho. Megjithatë Chelsea duhet t’i paguaj Mourinhos plotë 9.5 milionë funte nëse e largon atë nga skuadra.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid