tedyshuarPolicia belge ka publikuar fotografitë e dy të dyshuarve kryesorë për shpërthimet vdekjeprurëse në kryeqytetin e Belgjikës. Por derisa hetimet janë thelluar, personi i tretë në fotografitë e publikuara më parë, del të jetë më i kërkuari nga policia.

Loading...

Imazhet e marra nga kamerat e sigurisë në aeroport shfaqnin dy burra të dyshuar.

Por policia belge së fundi, ka treguar se presoni i tretë në fotografi, është i dyshuari kryesor dhe është në kërkim të tij.

Personi i tretë në fotografi i cili shihet me kapelë është ai i cili, sipas mediave është i dyshuari kryesor.

Gazeta belge ‘Het Nieuwsblad’ raporton se personi i tretë në fotografi që tentoi të fsheh vetën me kapele është arratisur dhe po kërkohet nga policia.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid