duhaniNjë mjek rus ka garantuar se ju do të lini duhanin brenda tre muajve dhe këtë do e arrini duke pirë një çaj të thjeshtë.

Loading...

Gastroenterologjisti i famshëm rus, Dr. Antonina Scipina këshillon pacientët të përdorni një çaj të thjeshtë por shumë efektiv i cili ndikon në lënien e duhanit.

Merrni majen e grimcuar të një gjetheje të thatë delli (delli mashkull) dhe vëndoseni në një kavanoz të mbuluar me një gjysmë litër uji të valuar. Mbulojeni tasin dhe lëreni të qëndroje për dy orë. Gjatë ditës ju duhet të pini të gjithë çajin që është në kavanoz.

Bëjeni këtë çdo ditë për tre muaj dhe do të shihni efektet, ka sugjeruar mjeku i famshëm. Ju gjithashtu mund edhe t`i përtypni këto gjethe të freskëta.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid