napoli-juveGiorgio Chiellini dhe Alex Sandro nuk do të jenë në mesin e lojtarëve të Juventusit të ftuar për ndeshjen me Bayern Munich.

Bianconerët mbajtën një stërvitje të hapur për 15 minuta për publikun në Vinovo.

Loading...

Trajneri Max Allegrit kishte thënë se dy mbrojtësit mund të luajnë, por ata nuk u panë sot në stërvitje.

Chiellini dhe Alex Sandro nuk u përfshinë në stërvitje shkaku i problemeve të tyre muskulore, ndërsa mungoi edhe Kwadwo Asamoah.

Mario Mandzukic mori pjesë në stërvitje dhe mund të jetë nesër pjesë e sulmit me Paulo Dybalan.

Pa Chiellini, Bianconerët do të startojnë me formacionin 4-4-2.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid