burri-tradhetonNjë grua në Kinë dyshonte se bashkëshorti i saj e tradhtonte dhe ka vendosur ta ndjekë bashkë me një person me kamera.

Ajo më në fund arrin të kapë në flagrancë burrin në një motel.

Gruaja e tërbuar nis të dhunojë dashnoren e burrit ndërkohë që ai përpiqet ta mbrojë.

Loading...

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid