kengetarja2Mediat rozë në Serbi janë mbushur me disa imazhe nudo të këngëtares Dara Bubamara.

Loading...

Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave. Vetë këngëtarja është lutur që të mos publikohen këto foto. “Njerëzit nuk kanë ndërgjegjie. Unë jam nëna e një fëmije. I lus mediat që të mos postojnë këto foto,” reagoi ajo.kengetarja

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid