rama-telKryeministri Edi Rama se bashku me Kryeministrin Isa Mustafa dhe pjesetare te dy kabineteve qeveritare, nenshkruan nje sere mareveshjesh per bashkepunim reciprok mes dy vendeve. Kamera e emisionit “Ca Thu” solli disa detaje te ketij takimi.

Loading...

Qe me ardhjen e Kryeministrit ne Pallatin e Kongreseve fillojne emocionet e para te takimit, ku keshilltarit te Kryeministrit i bie telefoni nga dora. Nje incident i vogel qe u shoqerua edhe me verejtje nga ana e kryeministrit, i cili sic duket u nervozua pak nga kjo situate. Ndiqni videon…

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid