uefaSapo Shqipëria u kualifikuam në Kampionatin Evropian, por ndoshta duhet të mendoni të kurseni për të ndjekur nga afër skuadrën kuqezi në Francë.

Faqja zyrtare e UEFA-s bën publike çmimet e biletave për të gjitha ndeshjet e kampionatit Evropian, “Francë 2016”.

Kështu në ndeshjen hapëse, që do të jetë vendi mikpritës Franca kundër një prej ekipeve që do të shortohet në grup.

Çmimet e biletave do të variojnë nga 75 euro për një biletë pas porte dhe deri në 595 euro për në tribunë.

Çmimet e biletave:

Ndeshja hapëse:

Kategoria 4: €75

Kategoria 3: €195

Loading...

Kategoria 2: €395

Kategoria 1: €595

Faza e grupeve – raundi i 16:

Kategoria 4: €25

Kategoria 3: €55

Kategoria 2: €105

Kategoria 1: €145

Çerekfinalet:

Kategoria 4: €45

Kategoria 3: €85

Kategoria 2: €135

Kategoria 1: €195

Gjysmëfinalet:

Kategoria 4: €65

Kategoria 3: €165

Kategoria 2: €295

Kategoria 1: €495

Finalja:

Kategoria 4: €85

Kategoria 3: €295

Kategoria 2: €595

Kategoria 1: €895

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid