anxhelina1Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Alberie Hadergjojant, kohët e fundit po shijon pushimet verore.

Loading...

Ajo ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj Instagram, me format e saj të mrekullueshme fizike.anxhelina2

Anxhelina, që është e bija e Albërie Hadërgjonaj, është duke qëndruar një kohë të gjatë në Amerikë.anxhelina

Ajo nuk po qëndron larg fansave të saj, fotografitë e Anxhelinës janë shumë tërheqëse dhe mjaft atraktive.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid