kokedhimaNjë diskutim të gjatë ka mbajtur Kokëdhima në Opinion, lidhur me ligjin e dekriminalizimit. Ai e cilësoi këtë ligj çnderues dhe turpërues, në videon më poshtë.

Loading...

“Ai ligj është një lëshim çnderues dhe turpërues. Ligji për dekriminalizmin ashtu si u bë dhe ashtu si duhet bërë janë dy gjëra të ndryshme. Ne nuk duhet të bëjmë ligje të cilat janë dhe ekzistojnë vetëm në këtë vend”.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid