perdhunonPolicia e Korçës ka arrestuar një 31 – vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur babai i tij 72 – vjeçar, pasi akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj nuses.

Loading...

Ngjarja ndodhi gjatë ditës së djeshme në fshatin Moglicë të Korçës.

I arrestuari është Gentian Sinanasi, i cili sipas policisë, ka dhunuar bashkëshorten e tij, 26 – vjeçaren me inicialet E.S, sëbashku me babain e 72 – vjeçar, Ç Sinanasi.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta.

Mbi 31 – vjeçarin dhe babain e tij rëndon vepra penale e “dhunës në familje’.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid