krosToni Kroos mund të largohet nga Real Madrid gjatë këtij afati kalimtar ku e kërkojnë Chelsea, PSG dhe Man.United.

Loading...

Gjermani e kishte humbur vendin si titullar tek Reali sa ishte trajner Rafa Benitezi, ndërsa lojtari shpreson që me emrimin e Zidanes si trajner mund të rikthehet ne formacionin bazë transmeton ORAinfo nga Journal.

Chelsea e konsideron Kroosin si trurin e Chelsea pasi që kanë humbur besimin tek Fabregas, ndësra PSG si bshkëlojtar I Matuidit dhe Verratit.

Kush e dëshiron gjermanin duhet të ofrojë hiq më pak se 50 milionë euro.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid