para-aeroportKëto janë pamjet e një video amatore që ka mbërritur në redaksinë e “Newsbomb”, ku duket automjeti i blinduar i kompanisë “Rogat Security Group” teksa shkarkon në aeroportin “Nënë Tereza” dhjetra thasë me para, shuma e të cilave ndonëse nuk dihet, besohet të jetë tepër e madhe.

Loading...

Por kush po i nxjerr shuma kaq të mëdha parash jashtë Shqipërisë dhe a kanë kaluar procedurialisht nga Banka e Shqipërisë? Kjo në fakt nuk është një skenë e panjohur, por më shumë e paekspozuar ndërsa pamje të tilla janë disi të frikshme edhe nga këndvështrimi ekonomik pasi dalja e shumave të mëdha të parave nga vendi, nuk është një shenjë pozitive.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid