topi-finalesGara më e madhe evropiane për klube, Liga e Kampionëve do t’i kthehet aksionit që nga dita e nesërme.

Loading...

Kështu skuadrat që janë ende pjesë e kësaj gare synojnë të jenë në finalen e madhe që do të zhvillohet në Milano.

E shtëpia më e madhe e futbollit evropian UEFA, ka zbuluar edhe topin që do të jetë i kësaj finale.

Topi është ndryshe nga ai i kaluari dhe duket i bukur në shikim të parë, ndërsa komentet e shumta në faqen e UEFA-së kanë qenë se me këtë top do të ndeshen në finale Barcelona dhe Bayerni.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid