policiaForcat speciale të RENEA-s kanë nisur pasditen e së mërkurës mësymjen në fshatin Lazarat, për të kapur autorët e sulmit ndaj uniformave blu dhe kanë arritur të kapin personin e parë nga 21 të shpallur në kërkim. Bëhet fjalë për shtetasin Sinan Rabaj.

Loading...

Gjithashtu, një tjetër prej të kërkuarve ishte vetëdorëzuar më parë në stacionin më të afërt policor. Ai është 21-vjeçari Elgent Basha. |tch|

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid