big-bArbana Osmani dhe Ledion Liço duket se kanë nisur një betejë të heshtur për prezantimin e sezonit të ardhshëm të Big Brother.

Loading...

Prej vitesh kjo shfaqje prezantohej nga Arbana, por këtë vit u drejtua nga Ledioni për shkak të shtatzënisë së Arbanës. Mirëpo, prezantuesja e njohur tashmë është rikthyer dhe kërkon vendin e saj, ndërsa Ledioni nuk ka ndërmend ta lëshojë, transmetojnë mediat.

Fansat janë në krah të Arbanës, derisa Ledioni ka në krah të tij drejtuesit e Top Channel. Dihet tashmë që Ledion Liço është në lidhje me Sara Hoxhën, pronaren e TCH dhe kjo natyrisht mund të ketë ndikim në përzgjedhjen e prezantuesit për edicionin e ardhshëm.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid