meta-moggiEdi Rama mesa duket nuk është mjaft interesant për t’u ndjekur nga partnerët në koalicion, gjatë kohës që flet në emisionin “Opinion”.

Loading...

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta dhe nënkryetari Shpëtim Idrizi kanë darkuar në shoqërinë e disa personave të tjerë në një prej restoranteve të kryeqytetit, në pronësi të biznesmenit Irfan Hysenbelliu. Në tavolinë ka qenë edhe ish-drejtuesi i klubit të Juventusit në Itali, Luciano Moggi, emër i njohur në futboll.
Foto dhe lajmi është shpërndarë nga mediat në pronësi të Hysenbelliut, por nuk jepen detaje për çfarë është diskutuar. 

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid