metaMazhoranca premton një transformim të madh për Kamzën nëse qytetarët do t’ia besojnë bashkinë kandidatit të majtë, Safet Gjici. Kreu i LSI-së, Ilir Meta dha garanci se qeveria do ta mbështesë me projekte në infrastrukturë këtë zonë.

Loading...

Meta tha se kandidati i mazhorancës ka mentalitetin e kampionit dhe dhe këtë e provoi edhe me ekipin e Kukësit që e mori nga hiçi dhe e çoi edhe në Kupat e Europës. Sipas tij, Kamza i ka të gjitha mundësitë të bëhet një model i integrimit shoqëror dhe i emancipimit shoqëror.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid