futbollistiNuk e ka mbajtur dot dhe e ka bërë në fushën e “Marcana”, në ndeshjen e Copa do Brasil kundër Fluminense.

Loading...

 Mesfushori i Gremios Douglas Dos Santos, e ka bërë aty. Ai u shtir sikur ishte duke u stërvitur, ndërsa u mbulua disi nga shokët e skuadrës.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid