tifoziNjë tifoz i Juventusit është nisur në këmbë nga Torino për në Berlin, ku do të zhvillohet ndeshja finale e Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës.

Loading...

Nicolo De Marchi kishte premtuar se do të bënte një gjë të tillë nëse bardhezinjtë do të kualifikoheshin në finale dhe nëse klubi ia jepte një biletë.

Rruga nga Torino deri në kryeqytetin gjerman është rreth 1.200 kilometra dhe ai është nisur më 28 maj.

Prandaj, duke marrë parasysh kohën e kufizuar, klubi italian do t’ia sigurojë një biçikletë që ai të mbërrije në kohë për sfidën e 6 qershorit.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid