kombetarjaDuket se Rey Manaj nuk do të jetë shqiptari i vetëm te Interi, pasi Nerazzurrët tashmë janë hedhur në sulm për të sigurtash shërbimet e Ergys Kaçes.

Loading...

Mesfushori i Kombëtares Shqiptare është lavdëruar disa herë nga trajneri De Biasi dhe kjo si duket ka tërhequr vëmendjen e Interit.

Sipas FcInterNews, kontaktet mes palave kanë ndodhur dhe ekziston mundësia reale që të shohim 22-vjeçarin në Giuseppe Meazza gjatë sezonin e ardhshëm.

Kaçe ka vetëm një vit kontratë me Paokun dhe nuk e ka ndërmend ta vazhdojë atë.

Kartoni i tij nga klubi grek vlerësohet rreth katër milionë euro, por të rejat e fundit thuhet se Interi ka arritur akord për tre milionë euro.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid