Ai është një ndër këngëtaret që e ka të pamundur që të jetojë pa telashe. Pas sherrit me Cozman dhe bujës që u bë disa muaj më parë në Kosovë, këngëtari, emri i të cilit jashtë fushës së artit është Rigels Rajku, u ndalua nga policia pasi nuk iu bind policisë rrugore dhe udhëtonte pa leje drejtimi.

Loading...

Ndërsa së fundmi është postuar një video në të cilën Noizy shfaqet me një pistoletë dhe gjuan disa herë në ajër.

Nga mënyra sesi e mban pistoletën ai duket një amator, por në fund ia del që të qëllojë. Në video dëgjohen edhe zëra që i thonë që ta mbajë armën drejt. Duke mbajtur kokën mënjanë, Noizy gjuan 4-5 herë, ndërsa nuk dihet se ku e ka gjetur këtë pistoletë.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid